Slovenské zpěvačce Janě Kirschner bude příští rok v prosinci třicet a to je nejzazší moment pro velkou mezinárodní kariéru. Dnešní pop hvězdy začínají mnohem dřív.

Jana ztratila hodně času nezbytnou snahou uchytit se nejdříve v česko-slovenském prostoru. První desku vydala už v roce 1996, v Čechách na sebe upozornila písní V cudzom meste v roce 2000 a letos vydala album Shine, které by prý mělo poprvé oslovit přinejmenším evropské publikum. Jsme k takovým názorům velice kritičtí.

V poslední době se objevuje až příliš mnoho sebevědomých prohlášení mladých rockových kapel o tom, jak s úspěchem vydávají desky ve Spojených státech. Když se pak na ně podíváte pečlivěji, zjistíte, že to jsou zájmové náklady, které si tam vydávají sami nebo parta jejich kamarádů.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.