Pražské Quadriennale, mezinárodní přehlídka divadelní scénografie a všeho, co s ní souvisí, už příští týden načas povýší Prahu mezi města, která určují kurz současného divadla. Je to česká specialita, nikde jinde se nesetkává tolik divadelníků z desítek zemí, aby se bavili o scénografii. Přehlídka, která se koná jednou za čtyři roky, začne 14. června v Průmyslovém paláci a potrvá deset dní.

Quadriennale ale rozhodně není určené jen odborníkům. Naopak. Přehlídka slibuje (a minulé ročníky to potvrzují), že pražské výstaviště nabídne přepestrou, interaktivní podívanou i pro laiky. S mezinárodním festivalem se navíc setkají i náhodní chodci v Praze. Někteří z více než tří tisíc dosud akreditovaných divadelníků z přibližně šedesáti zemí totiž uspořádají doprovodná představení, performance nebo povedou workshopy.

Zatím jste si přečetli 50 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.