Když tak pozoruji trio, které jste založil, napadá mne vaše dřívější skladba Starej mladej Hatátitlá. 

Stará, mladá tahle parta je. I když jsem tak trochu kulhající obtloustlý Hatátitlá, který opravdu kluše za mladými hřebci, jsem jediný sólista a je na mne upřená největší pozornost. A abych s mladíky udržel dech, snažím se svými hbitými prstíky přes dotyky strun přenést co nejvíc svých emocí k lidem. Je to mnohem větší záhul, než když jsem byl jeden z frontmanů Výběru či BSP a na jevišti jsme si to s kluky vzájemně přehazovali. Teď jsem úplně obnažený, je to čistý, ale i vyčerpávající. Ale tenhle žrout energie mě baví, je v tom i větší šamanství a trans.

Poslouchal jsem po vašem koncertě diváky, když si povídali: "Je to síla, ale ještě dva kousky a už by toho bylo moc." 

Jasně, hustit do lidí dvě hodiny kytarový kousky je na hraně a já na ní balancuji. Mám výhodu v tom, že jsem skladatel a že si své kytarové menu můžu sestavit tak, aby bylo stylově a náladově pestré. Takže to nemusí být zas tak otravný stereotyp, proplouvat kytarovými peřejemi na vlnách různých emocí, které kolébají nebo nakopávají, ale vždycky vás někam unášejí, třeba i do země nikam, to se taky může stát...

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.