Pondělní koncert Joan Baezové v pražské Lucerně nevynikal po hudební stránce, měl ale zvláštní atmosféru. Jako kdyby se ve stařičkém sále sešla jedna velká rodina.

Václav Havel vystál frontu na pivo a pak si šel sednout do třetí řady vedle nestora české hudební novinařiny Jiřího Černého. Americká písničkářka s bývalým prezidentem z pódia komunikovala a po vystoupení se všichni společně vydali na noční tah Prahou.

Joan_Baezova.jpgSvou tradiční funkci velvyslankyně dobré vůle Joan Baezová v Praze opět neošidila. 

K jejich uším přitom možná doléhal vzrušený hlas jiného hudebního publicisty, který vykřikoval, že tahle dáma je už pasé. Možná že opravdu neměla svůj den, ale tentokrát šlo víc o setkání spřízněných duší než o hudbu.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.