Informace o veškerých vypsaných tendrech Evropské unie už mohou čeští podnikatelé získat na jediné adrese. Internetové tržiště nemovitostí ABC Českého Hospodářství vytvořilo pro zájemce speciální sekci vypsaných výběrových řízení. Registrovaní klienti okamžitě po vypsání tendru ze svého oboru dostanou podklady do své e-mailové schránky.

"V textu už jsou obsaženy veškeré informace, které se týkají termínů a podmínek spolu s veškerými kontaktními údaji, které zadavatel uvedl," říká Predrag Dukič, spolumajitel internetového tržiště ABC Českého Hospodářství.

Aktuálně je největší počet vypsaných výběrových řízení z oborů doprava, automobily, přeprava a skladování, dále finance, služby, obchod a reality a stavebnictví.

Co se týče podoborů, je největší počet tendrů z oblasti projekční a inženýrské činnosti, stavební práce a stavby na klíč a lékařské přístroje a pomůcky.

Největší počet zakázek registrují tržiště z Francie, Německa, Velké Británie a Španělska.

Velmi dobře se touto formou rozjíždí i obchod se Spojenými státy nebo Ruskem. V loňském roce tržiště navíc expandovalo na Slovensko.
Související