Dva roky, dva měsíce a čtyři dny - přesně tak dlouho trvá umělecká pauza, kterou si naordinovala Lucie, jedna z komerčně nejúspěšnějších kapel novodobé historie českého nahrávacího průmyslu. Její členové si však mezitím našli cestu, jak zůstat v kontaktu s peněženkami původních příznivců: bývalý frontman David Koller a dvojice Robert Kodym a P. B. Ch. s vedlejším projektem Wanastowi Vjecy souběžně vydali 30. října desky, které jsou zacílené na publikum mateřské kapely.

"Cílové skupiny posluchačů Lucie a Davida Kollera jsou velice podobné, není mezi nimi příliš velký rozdíl," potvrdil strategii Miloslav Zýka, marketingový ředitel Universal Music, která vydala Kollerovu desku. 

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.