"Digitální hudba by se v roce 2007 měla na celkových tržbách podílet více než deseti procenty," tvrdí ředitel české pobočky Universal Music Tomáš Filip.

HN: Jak rozjezd internetových obchodů podle vašeho názoru změní v příštím roce český hudební trh?

Trh začne opět růst, funguje to tak všude po světě. V první polovině roku digitální prodeje nebudou nijak omračující, protože si lidi budou na tento distribuční kanál muset nejdříve zvyknout. Navíc oproti západním zemím je u nás vybavenost platebními kartami na nižší úrovni, takže platební možnosti těchto obchodů jsou v Česku chudší. Digitální prodeje by měly přinést kompenzaci klesajících prodejů cédéček a nárůst celého trhu.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.