V sobotu večer to v kanadském Torontu vypadalo podobně jako před týdnem v Benátkách. Červené koberce, desítky světoznámých filmových celebrit, několik jasných favoritů na vítězství. 

Jenže slavnostní ceremoniál, který ukončil letošní 31. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Torontu, nakonec ovládla zcela neznámá tvář: Alejandro Gomez Monteverde.

Zatímco Benátky překvapil mladý Číňan Ťia Čang-kche, nejvýznamnější filmový svátek severoamerického kontinentu během uplynulého víkendu patřil debutovému filmu Bella mexického režiséra Monteverdeho. Snímek posbíral v Torontu všechny důležité ceny. Nečekaně: za jasného favorita byl považován film Infamous o Trumanu Capotem a především All the King's Men, v němž excelují Jude Law a Sean Penn.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.