Písničkářské sdružení sedmdesátých let Šafrán, mezi jehož hlavní postavy patřil například Jaroslav Hutka, už dávno vstoupilo do legend. Jiná legenda českého písničkářství se možná rodí dnes.

Spisovatel, televizní moderátor a především písničkář Jan Burian a jeho prozatím "dvanáct apoštolů", často velmi originálních tvůrců, otevírá svou pravidelnou scénu v pražském Divadle na prádle. Říkají si volné sdružení osamělých písničkářů. Burian, muž donkichotské povahy, chce s nimi rehabilitovat písničku.

Písnička není hluk, není zboží ani reklama na to, abyste si koupili desku. Písnička je tradiční umělecký žánr, tvrdí Burian.

 

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.