Zajímá vás kdo vyhraje bitvu o český telekomunikační trh, jaké šance na trhu mají pevné linky a na jaké novinky se můžete těšit ve svých mobilních telefonech?
Dnešní Fórum Hospodářských novin nabízí klání, jaké tu ještě nebylo. K diskusnímu stolu poprvé usednou všichni hlavní aktéři trhu. Budoucnost Českého Telecomu a Eurotelu představí šéf Českého Telecomu Jaime Smith a bude ji hájit proti hlavním konkurentům, které reprezentují šéf Vodafone Grahame Maher a šéf T-Mobile Roland Mahler. Trojlístek nejsilnějších operátorů doplní ministryně informatiky Dana Bérová, generální ředitel GTS Novera Milan Rusnák, ředitel Wood & Company Jan Sýkora a členka rady ČTÚ Jana Fürstová.
Informace z Fóra přineseme v zítřejším vydání HN.

Český telekomunikační trh


 

Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru