Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech začíná za dva týdny. Už nyní je jasné, že vedle řady ojedinělých filmových projektů, z nichž bude velká část uvedena ve světové či evropské premiéře, letošní "Vary" nabídnou i obrovskou příležitost filmovým profesionálům a obchodníkům. 

"Významnou součástí letošního festivalového dění totiž bude rozšířené oddělení Film Industry, které pro letošní ročník připravilo celou řadu zejména byznysových akcí," sdělil na včerejší tiskové konferenci výkonný ředitel karlovarského festivalu Kryštof Mucha.

Zájem o festivalový byznys je ze strany zahraničních návštěvníků letos větší než kdykoliv v předchozích letech.
Vedle hvězdných hostů, jako jsou režiséři Luc Besson, Terry Gilliam a Kim Ki-duk či herec Andy García, se tak na karlovarských kolonádách objeví nejvýznamnější filmoví producenti a distributoři z USA, Kanady, Francie či Belgie.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.