Nohavica je "starý dobrý"

/Od našeho spolupracovníka/

Pražské lednové turné Jaromíra Nohavici dnes vrcholí. Poslední zastávkou je KD Novodvorská. Jedenáct místních sálů stihl nekorunovaný král českých písničkářů vyprodat během několika hodin.

V nedávném rozhovoru pro rádio Blaník nastínil zpěvák nadcházející šňůru jako návštěvu Prahy se vším všudy: přes den po antikvariátech, obchůdcích, kamarádech a večer zahrát lidem. Koncerty skutečně působily jako milá návštěva, ať už se konaly ve Švandově divadle, ve velké aule Filozofické fakulty Univerzity Karlovy nebo v Lucerně. Posluchač pocítil, že nejen on přišel kvůli Nohavicovi, ale také Nohavica kvůli němu. Jako by se vrátil "starý dobrý Jarek".

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.