Proč končí skupina, jejíž popularita stále stoupá a která stojí už jen kousek pod vrcholem?Kapela s tím není moc srozuměná....

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Tři dny před Vánocemi se uzavřela historie skupiny Traband: jednoho z nejoriginálnějších zjevů české pop music, úspěšného také v zahraničí. Šestičlenná sestava, která svou hudbu s vlivy klezmeru, balkánské i české dechovky, punku a irské muziky označovala jako "dechno", se ale podle svého lídra, zpěváka, skladatele a textaře Jaroslava Svobody, nerozchází natrvalo. Za rok prý bude zpátky. Možná.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.