Více než čtvrt miliónu návštěvníků, 335 filmů z 52 zemí světa. Právě probíhající Mezinárodní filmový festival v Torontu má však letos i jinou ambici, než jen být vyhledávaným, velkolepým filmovým svátkem. Jak se totiž shodují filmoví publicisté a odborníci, letošní nabídka jubilejního, 30. ročníku torontského festivalu oplývá celou řadou potenciálních oscarových filmů.

Letošní Toronto se tak může stát ukazatelem následující filmové sezóny - nebo alespoň inspirací pro členy americké Akademie filmových věd a umění.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.