Divadelní muzikál Donaha! (v originále The Full Monty) má svůj předobraz ve stejnojmenném britském filmu z roku 1997. Uváděn byl rovněž v českých kinech a televizi, ale nedočkal se tak vřelého přijetí jako jinde ve světě.

Oproti tomu muzikálová verze z dílny amerických autorů Terrence McNallyho a Davida Yazbeka, nastudovaná souborem Slováckého divadla v Uherském Hradišti, se s největší pravděpodobností stane trhákem českých divadel.

Stejně jako v případě umělecky ambiciózních projektů typu Pitínského Lišky Bystroušky, také při utkání s muzikálovým žánrem soubor Slováckého divadla snáší kupu důkazů o své všestrannosti, výsostné profesionalitě a nakažlivém entuziasmu.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.