Před třemi lety se jedenáctičlenné skupince špičkových lupičů vedených Dannym Oceanem podařilo vyloupit síť luxusních kasin v Las Vegas. Nyní se nejtroufalejší gang v historii opět schází, aby ve velkém stylu zaútočil v Evropě. A i podruhé dokáží Dannyho parťáci okouzlit vynalézavostí – nejen tou dějovou.

Pokračování úspěšné gangsterské komedie inicioval režisér a duchovní otec novodobých "parťáků" Steven Soderbergh ještě před premiérou prvního dílu. Na scénáři je tento fakt velmi patrný – rozhodně nejde o horkou jehlou slátanou bezduchou zápletku, která má hlavně vydělat.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.