Ta kniha se nakonec jmenuje Úžasná dobrodružství Kavaliera a Claye. Pracovní název ale zněl stručněji: Zlatý věk. Za zlatý věk komiksu je považován přelom 30. a 40. let. Nikdo ale nezpochybní jinou definici: Zlatý věk je věk třinácti let. Tehdy je každý čtenář otevřený všemu novému, formuje se jeho vkus a každé přečtené dílo má na jeho mysl dopad o síle meteoritu. 

Právě v tomto věku hltal Michael Chabon komiksy, které mu umožňovaly pochopit život jeho chybějícího otce, jenž na těchto dílech vyrostl. V šestnácti Chabon junior svou sbírku odrbaných sešitů vyměnil za rockové gramodesky, ale komiks se k němu po letech vrátil jako bumerang, vržený rukou toho chlapce ve zlatém věku.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.