Nejlepší funkové publikum na světě je v Praze, tvrdí saxofonista a zpěvák Maceo Parker a po sobotním večeru s ním určitě bude souhlasit i jeho bývalý kapelník.

Na koncert do vyprodané holešovické T-Mobile Areny přišlo daleko víc lidí, než jich sem chodí na hokej. Jedenáct tisíc návštěvníků všech generací přilákala pražská premiéra soulové legendy jménem James Brown. 

Už vystoupení předkapel vstřícně naladilo publikum, které sympaticky přijalo vystoupení romské skupiny Gulo čar i kapely Žáha, jejíž leader Marek Hlavica (vlastně SoulM) stylově předznamenal charakter večera.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.