Emil Hakl, vlastním jménem Jan Beneš (1958), je mimořádný prozaický talent. Kolik současných českých prozaiků by dalo nevím co za jednoduchost, srozumitelnost a zábavnost jeho psaní, jež vnímáme jako zcela samozřejmé, ačkoli jsou jistě výsledkem mnohaleté práce, soustavné četby a postupného autorské zrání. 

Jeho čtvrtou prozaickou knihu, soubor povídek O létajících objektech, lze s potěšením přečíst za jeden večer - natolik dokáže Hakl zaujmout, vtáhnout do četby, pobavit přesně viděným detailem či věrným záznamem rozhovoru. 
Přes všechny tyto klady i vstřícné přijetí, kterého se Haklovým prózám dostává, by bylo i pro samotného autora dobré zamyslet se nad třemi otázkami, které nová knížka klade. 

První je kompozice souboru: nemá-li být kniha povídek jen volným sebráním porůznu vzniklých textů, ale skutečným celkem, musí být nějak vystavěna. To se zde neděje. 

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.