Jsou to opravdu paměti? Nebo další z literárních fikcí nasycených nezkrotnou fantazií? Podobnou otázku si položí snad každý čtenář nové knihy kolumbijského spisovatele Gabriela Garcíi Márqueze.

Vždyť mnohé postavy, situace a místa jako by vystupovaly přímo ze stránek nějakého románu. Zdají se být často velmi fantaskní, neuvěřitelné. 

Ale název knihy - Žít, abych mohl vyprávět - sdostatek výmluvně naznačuje, že prózu tentokrát nahradily memoáry. Autor čtenáři žánr stvrzuje i mottem: "Život není to, co člověk prožil, ale co si z něj pamatuje a jak si to pamatuje, aby o tom mohl vyprávět."

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.