Lze zvýšit imunitu tabletkami? Názory lékařů se různí, dlouhodobé užívání však nedoporučují Martin Nouza: Před užíváním enzymů je lepší se poradit s...

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Na problematiku užívání různých preparátů pro zvyšování imunity se HN zeptaly dvou odborníků. Oba dlouhodobé užívání multivitamínů nedoporučují. Profesor Josef Hyánek z Metabolické poradny Nemocnice Na Homolce dokonce soudí, že smysl nemají ani další přírodní preparáty či enzymy, které by měly podpořit obranyschopnost organismu. Imunolog Martin Nouza z pražského Centra klinické imunologie však s nimi má dobré zkušenosti.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.