Silný atak na vlastní nitro zažijí návštěvníci španělsko-kanadského snímku Můj život beze mě, který společnost Hollywood Classic Entertainment tento týden uvede do zdejších kin. Hlavní hrdinka - mladičká Ann - se dozví, že jí zbývají dva měsíce života. Dvouhodinový příběh tak zachycuje její horečnaté úsilí dohnat to, co jí uniklo. A předejít tomu, co by jí nebo jejím blízkým uniknout mohlo. 

Nahrává například vzkazy k narozeninám svých dcerek, pokouší se najít jim novou matku a zároveň manželku svému muži, snaží se být znovu milována a znovu zažít pocit lásky. Myslím si, že můj film je spíše o životě než o umírání, soudí režisérka Isabel Coixetová, která navštívila letošní festival v Karlových Varech.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.