Pražský divotvůrce Pan K. Není divu, že v této své záslužné snaze Kočí třikrát zkrachoval. Třikrát začal znovu, dokud jeho firmu definitivně...

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • V minulosti, stejně jako dnes, se vyskytuje dost nakladatelů, kteří chtějí vydělat na touze čtenářů po okultních vědách, náboženských mýtech, věštění či zázračném uzdravování. A tak dodnes zůstává paradoxem případ nakladatele Bedřicha Kočího, který kromě vydávání knih uplatňoval své léčitelské schopnosti, avšak zásadně zdarma. Přitom i při své nakladatelské práci usiloval ani ne tak o vlastní zisk, jako o zpřístupnění literatury nejširším vrstvám za nejnižší možnou prodejní cenu.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.