Myšlenka spojení rocku s vážnou hudbou rozhodně není nová. Je to ale oblast, kde lze stále nacházet nové souvislosti a možnosti. Někdy výsledek vyzní akademicky, jindy podbízivě, mnohdy značně neústrojně a krkolomně. Spojení protagonisty kapely Psí vojáci Filipa Topola s tělesem Agon Orchestra však přináší zcela novou hodnotu, která posunuje tento paražánr do neočekávaných dimenzí.

Idea neobvyklé symbiózy vznikla již na jaře loňského roku, kdy Topol vystoupil na dvou koncertech s Agonem v Divadle Archa. To byl ovšem jen jakýsi zárodečný proces, otěhotnění myšlenkou, která se teprve měla probudit, projít všemi embryonálními fázemi a nakonec vykrystalizovat ve svébytné dílo, jež v sobě nese všechny genetické informace svých tvůrců.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.