reklama
přihlášení odhlášení online inzerce mobilní verze | obsahový servis | online archivy | předplatné titulů economia       rss | mms | sms      
Nejste-li dosud registrován, pokračujte zde
Uživatelské jméno:
Heslo:
téma

Autům se znovu daří

zamčeno Automobilům se znovu daří

Alespoň trochu politické jistoty, klidu, a s tím související určitá hospodářská stabilita, se letos v mnoha oblastech, automobilový trh nevyjímaje, velmi pozitivně promítli v důvěře nakupovat. Potvrzuje to významné oživení a meziroční nárůst prodejů prakticky všech kategorií motorových vozidel, s výjimkou motocyklů.

4.11. 00:00 | HN.IHNED.CZ

zamčeno Široká nabídka ověřených vozů

Již několik let funguje speciální webový portál ArvalAuto.cz, na němž jsou nabízena k prodeji vozidla vrácená z leasingu.

4.11. 00:00 | HN.IHNED.CZ

zamčeno Příjemné automobilové jaro 2014

Jako mávnutím kouzelného proutku se letos změnila situace na českém automobilovém trhu. Po loňském roce nejistoty a propadu prodejů jsou letošní první čtyři měsíce, co do registrací nových osobních automobilů, meziročně vyšší o 18 % a dokonce historicky rekordní. Prodejům se prostě opět daří.

3.6. 00:00 | HN.IHNED.CZ

reklama

zamčeno Silniční doprava -barometr hospodářské situace

Nákladní a užitková vozidla jsou neodmyslitelnou součástí silničního provozu naprosté většiny zemí. Současně představují významnou součást trhu s motorovými vozidly a jsou komoditou, která je po letech krize opět na vzestupu.

8.4. 00:00 | HN.IHNED.CZ

zamčeno Automobily - snad se už blýská na lepší časy

Žijeme v rozporuplné a v mnoha směrech nedobré době, ale stará pravda říká, že by mohlo být ještě hůř. Přitom problémy jsou známé, ale o jejich řešení vládnoucí garnitura moc nestála, nebo to neuměla, takže přetrvávají. I za takových podmínek se automobilům, jejich výrobě a odbytu nakonec docela daří a je naděje, že by mohlo být opět líp.

22.10. 00:00 | HN.IHNED.CZ

zamčeno Ať vás zima nezaskočí

Stává se to každý podzim. Počasí si z ničeho nic řekne, že ukáže, kdo je tady pánem, a takřka všichni jsou najednou zaskočeni. Mediálně obvykle nejvíc silničáři, ale popravdě především hlavně řidiči. Nastává období přesouvacích rituálů a obvyklého čekání v pneuservisech. Důležité je také doplnit výbavu automobilů užitečnými "drobnostmi", které se mohou hodit.

22.10. 00:00 | HN.IHNED.CZ

zamčeno Schvalování vozidel ve více stupních

Podmínkou pro registraci a uvedení sériově vyráběného silničního vozidla do provozu v Evropské unii je schválení typu tohoto vozidla podle příslušných unijních předpisů. Pro automobily a jejich přípojná vozidla je tímto předpisem rámcová směrnice 2007/46/ES.

22.10. 00:00 | HN.IHNED.CZ

zamčeno Vozidla pro byznys v českém pojetí

Je nesporné, že na český automobilový trh působí v současné době řada negativních vlivů. Aktuální informace o registracích nových vozidel ve srovnávání s údaji za stejné období minulého roku signalizují dramatické poklesy prodejů, ale mohlo by být ještě hůř. A přitom je nabídka aut stále atraktivnější.

4.6. 00:00 | HN.IHNED.CZ

zamčeno Technologie ve službách pohodlí i bezpečí

V poslední době se stále rychleji zdokonalují technologie a prvky přispívající k vyšší úrovni bezpečnosti a komfortu cestování. To se týká samozřejmě především automobilů nejvyšších kategorií, ale mnohá vylepšení se objevují také u masově vyráběných automobilů nižší střední třídy.

4.6. 00:00 | HN.IHNED.CZ

zamčeno Nákladní a užitkové automobily jako na houpačce

Trh lehkých užitkových a nákladních vozidel citlivě reaguje na hospodářské výkyvy a problémy jednotlivých zemí. Mohl by být i určitým a poměrně přesným barometrem ekonomické situace. Když se hospodářství daří, vede se také prodeji této kategorie automobilů, resp. motorových vozidel, a naopak.

2.4. 00:00 | HN.IHNED.CZ

celkem nalezeno: 25
 zobrazuji: 1 - 10 
reklama
reklama
reklama
 
 
  HN SERVIS
 
 
 
Komentátor HN David Klimeš
Způsob, jakým německý parlament zpoplatnil dálnice pro osobní auta, je chybný ekonomicky i politicky. Mýto... »»»

 
reklama
reklama
reklama