reklama
přihlášení odhlášení online inzerce mobilní verze | obsahový servis | online archivy | předplatné titulů economia       rss | mms | sms      
Nejste-li dosud registrován, pokračujte zde
Uživatelské jméno:
Heslo:
téma

zamčeno Příjemné automobilové jaro 2014

Jako mávnutím kouzelného proutku se letos změnila situace na českém automobilovém trhu. Po loňském roce nejistoty a propadu prodejů jsou letošní první čtyři měsíce, co do registrací nových osobních automobilů, meziročně vyšší o 18 % a dokonce historicky rekordní. Prodejům se prostě opět daří.

3.6. 00:00 | HN.IHNED.CZ

zamčeno Silniční doprava -barometr hospodářské situace

Nákladní a užitková vozidla jsou neodmyslitelnou součástí silničního provozu naprosté většiny zemí. Současně představují významnou součást trhu s motorovými vozidly a jsou komoditou, která je po letech krize opět na vzestupu.

8.4. 00:00 | HN.IHNED.CZ

zamčeno Automobily - snad se už blýská na lepší časy

Žijeme v rozporuplné a v mnoha směrech nedobré době, ale stará pravda říká, že by mohlo být ještě hůř. Přitom problémy jsou známé, ale o jejich řešení vládnoucí garnitura moc nestála, nebo to neuměla, takže přetrvávají. I za takových podmínek se automobilům, jejich výrobě a odbytu nakonec docela daří a je naděje, že by mohlo být opět líp.

22.10. 00:00 | HN.IHNED.CZ

reklama

zamčeno Ať vás zima nezaskočí

Stává se to každý podzim. Počasí si z ničeho nic řekne, že ukáže, kdo je tady pánem, a takřka všichni jsou najednou zaskočeni. Mediálně obvykle nejvíc silničáři, ale popravdě především hlavně řidiči. Nastává období přesouvacích rituálů a obvyklého čekání v pneuservisech. Důležité je také doplnit výbavu automobilů užitečnými "drobnostmi", které se mohou hodit.

22.10. 00:00 | HN.IHNED.CZ

zamčeno Schvalování vozidel ve více stupních

Podmínkou pro registraci a uvedení sériově vyráběného silničního vozidla do provozu v Evropské unii je schválení typu tohoto vozidla podle příslušných unijních předpisů. Pro automobily a jejich přípojná vozidla je tímto předpisem rámcová směrnice 2007/46/ES.

22.10. 00:00 | HN.IHNED.CZ

zamčeno Vozidla pro byznys v českém pojetí

Je nesporné, že na český automobilový trh působí v současné době řada negativních vlivů. Aktuální informace o registracích nových vozidel ve srovnávání s údaji za stejné období minulého roku signalizují dramatické poklesy prodejů, ale mohlo by být ještě hůř. A přitom je nabídka aut stále atraktivnější.

4.6. 00:00 | HN.IHNED.CZ

zamčeno Technologie ve službách pohodlí i bezpečí

V poslední době se stále rychleji zdokonalují technologie a prvky přispívající k vyšší úrovni bezpečnosti a komfortu cestování. To se týká samozřejmě především automobilů nejvyšších kategorií, ale mnohá vylepšení se objevují také u masově vyráběných automobilů nižší střední třídy.

4.6. 00:00 | HN.IHNED.CZ

zamčeno Nákladní a užitkové automobily jako na houpačce

Trh lehkých užitkových a nákladních vozidel citlivě reaguje na hospodářské výkyvy a problémy jednotlivých zemí. Mohl by být i určitým a poměrně přesným barometrem ekonomické situace. Když se hospodářství daří, vede se také prodeji této kategorie automobilů, resp. motorových vozidel, a naopak.

2.4. 00:00 | HN.IHNED.CZ

zamčeno Hlídání nákladů v dopravě

Drahé pohonné hmoty, zavádění nebo zvyšování poplatků za mýtné, špatná ekonomická situace - to vše nutí dopravní firmy a správce flotil hledat cesty maximálních úspor.

2.4. 00:00 | HN.IHNED.CZ

zamčeno Nabídka vynikající, poptávka spíše opatrnější

Letošní podzim bude na automobilovém trhu asi hodně zajímavý. Je připravena vynikající nabídka modelů všech kategorií od malých až po nejluxusnější, zbrusu nových, významně inovovaných nebo sice už vyráběných, ale osvědčených.

16.10. 00:00 | HN.IHNED.CZ

celkem nalezeno: 23
 zobrazuji: 1 - 10 
reklama
reklama
reklama
 
 
  HN SERVIS
 
 
 
K norskému pobřeží se ve středu přiblížily čtyři ruské bombardéry typu TU-95 doprovázené čtveřicí servisních letounů
Rusko zkouší sílu a připravenost Severoatlantické aliance jako za studené války. Nejistota vyvolávaná Moskvou... »»»

 
reklama
reklama
reklama