reklama
přihlášení odhlášení online inzerce mobilní verze | obsahový servis | online archivy | předplatné titulů economia       rss | mms | sms      
Nejste-li dosud registrován, pokračujte zde
Uživatelské jméno:
Heslo:
podniky a trhy

Boty značky Crocs

Dříve populární boty Crocs se opět chtějí vrátit na výsluní

Slávu gumových bot Crocs odvál čas. Jejich výrobce to ale hodlá změnit. Poprvé po pěti letech se reklamy na crocsy vrátí i na televizní obrazovky. Na novou kampaň dá firma přes deset milionů dolarů, nejvíce ve své historii.

30.3. 00:00 | HN.IHNED.CZ

Judži Ičimura

Konica Minolta bude v Česku investovat do mladých firem

Inovační centrum v Brně bude s firmami vyvíjet nové služby zaměřené na práci s dokumenty. Konica Minolta hledá v regionu také technologické partnery. Firma bude spolupracovat se start-upy, do kterých je také připravena investovat. Akvizice celých firem ale neplánuje.

30.3. 00:00 | HN.IHNED.CZ

Dalibor Dědek, majitel společnosti Jablotron

Proč si na placení daní zakládám

V podnikatelských kruzích je téměř za hrdinu považován ten, kdo se rafinovaným způsobem dokáže vyhnout daním. Pokud státu nedáme peníze, tak se nemůžeme divit, že kvalita jeho služeb není taková, jakou bychom očekávali. Za dnešními finančními krizemi i vleklými deficity státních rozpočtů není nic jiného než ubohá morální bída.

30.3. 00:00 | HN.IHNED.CZ

reklama
Vladimír Brůna

Cena zlata se určuje novým způsobem

Cena zlata se téměř sto let oficiálně stanovovala stejným způsobem – pomocí ukazatele London Gold Fix. Jeho hodnotu určovali dvakrát denně...

30.3. 00:00 | HN.IHNED.CZ

Lufthansa, ilustrační foto

Lufthansu čeká tvrdý souboj s konkurencí

Lufthansa se musí zásadně změnit. Personální náklady jsou vysoké. Do Evropy se tlačí Emirates, Etihadu či Qatar Airways.

30.3. 00:00 | HN.IHNED.CZ

jarvis_5515899de4b0100f20ec586a.jpeg

Těžaři nabízí uhlí za limitem

Teplárny a obce oslovuje Luboš Pavlas. Smlouva o smlouvě budoucí je pro ně zajímavá. Prolomení limitů je reálnější v Bílině.

30.3. 00:00 | HN.IHNED.CZ

jarvis_55145428e4b0336d5f61607a.jpeg

Japonská vláda přiměla velké koncerny, aby zvedly mzdy

Největší světová automobilka Toyota letos dělníkům přilepší o 3,2 procenta, nejvíce od roku 1993. Některé korporace, například Mitsubishi, však na vládní výzvu příliš neslyší. Reálná mzda v minulém roce klesla o výrazných 2,5 procenta.

27.3. 00:00 | HN.IHNED.CZ

Česká národní banka (ilustrační foto).

ČNB rázně vystoupila na obranu koruny

ČNB hodlá bránit posilování měny. Zvýšila se pravděpodobnost, že by ČNB posunula hranici ze 27 korun, kterou brání, na slabší úroveň. S uměle oslabenou korunou bude ekonomika muset fungovat nejméně do poloviny roku 2016.

27.3. 00:00 | HN.IHNED.CZ

Tři stovky šéfů největších amerických firem za posledních pět let vydělaly 22 miliard dolarů.

Šéfové firem v USA vydělali díky růstu akcií miliardy

Každý z 300 šéfů vydělal díky platu, bonusům a přiděleným akciím v tomto období v průměru 73 milionů dolarů. Uvolněná politika americké centrální banky přispívá podle kritiků k růstu příjmové nerovnosti. Firmy namítají, že vysoké odměny jsou oprávněné, neboť akcionáři v posledních letech rovněž vydělávají.

27.3. 00:00 | HN.IHNED.CZ

jarvis_55144c13e4b0336d5f6135cc.jpeg

AVG vidí budoucnost v ochraně firemních dat

V současnosti již předplatné firemních služeb AVG tvoří kolem 15 procent tržeb. AVG kromě zabezpečení nabízí služby, které umožní sledovat, na jaká mobilní zařízení se data stahují, a případně je na dálku smazat. Firma nezavrhuje ani produkty pro klasické počítače,

27.3. 00:00 | HN.IHNED.CZ

celkem nalezeno: 5210
 zobrazuji: 1 - 10 
reklama
reklama
reklama
 
 
  HN SERVIS
 
 
 
David Klimeš
Ochránkyně práv Anna Šabatová žene před soud realitní kancelář, která odmítla Romy. Je takové vymáhání... »»»

 
reklama
reklama
reklama