Barytonista Daniel Hůlka, hvězda muzikálu Dracula a protagonista populárně laděného sólového debutu (Monitor - EMI), jehož se od počátku léta neobvykle rychle prodalo více než 50 tisíc nosičů, je v oficiální české hitparádě Top 40 již druhý týden odsunut z čela na čtvrté místo. Na první pozici žebříčku je od poloviny září podle nejnovějších výsledků domácího prodeje zpracovaných českou sekcí Mezinárodní federace fonografického průmyslu (IFPI) italský nevidomý tenorista Andrea Bocelli s deskou Romanza (PolyGram). 

Na druhé pozici setrvává nedávná novinka Čert na koze jel skupiny Kabát (Monitor - EMI), na třetím je nově kapela Wanastowi Vjecy s deskou 333 stříbrných stříkaček (Monitor - EMI). V první desítce jsou také čerstvé domácí tituly Lenky Filipové a skupin Alkehol a Arakain. Záznam letošního populárního koncertu Evy Urbanové, Lucie Bílé a Petra Dvorského na Žofíně je proti minulému týdnu z výkyvu na pětadvacáté místo zpět na patnácté a hudba z muzikálu

Dracula zůstává ve třetí desítce, kam se před týdnem propadla z jedenácté pozice.
Oficiální žebříček Top 40 nejprodávanějších alb a výběrů populární hudby domácí i zahraniční produkce začala od předloňského listopadu publikovat IFPI na základě hlášení několika desítek specializovaných prodejen.