Ze školních projektů nejvíc zaujal ten, který se zabýval adopcí na dálku   

Na půdě Senátu se sešli zástupci deseti žákovských parlamentů z České republiky, aby veřejnosti představili své projekty. V sedmém ročníku soutěže "Co dělají školy pro demokracii?" zvítězil projekt Afrika Základní školy Za Alejí z Uherského Hradiště. Ve vítězném projektu se žáci zabývali adopcí na dálku a seznámením se s jinou zemí a kulturou. Akci realizovalo Centrum pro demokratické učení, které vzdělává školy v tom, jak předávat odpovědnost dětem.

Společnost Slevomat podpořila charitativní Ježíškova vnoučata

Slevomat uspořádal veřejnou sbírku, aby podpořil projekt Ježíškova vnoučata. Projekt se zaměřuje na plnění nákladnějších přání (invalidní vozík, rotoped nebo notebook) lidí z pečovatelských domů či domů pro seniory. Na druhé fotografii je ředitelka Slevomatu Jana Úlovcová (vpravo), která předává šek v podobě dárkového letu.

Datart je partnerem projektu Videorozhodčí

Český prodejce spotřební elektroniky Datart je generálním partnerem projektu Videorozhodčí , který spustila Ligová fotbalové asociace. Zavedení videotechnologie je jedním z nejdiskutovanějších témat ve fotbalovém světě a Datart věří, že videorozhodčí přispěje k férovější hře a že se fotbal díky této novince stane akčnějším a lákavějším pro diváky.

Tipy na firemní a společenské akce posílejte na personalie@economia.cz

jarvis_5a219244498e34d8c8fda560.jpeg
Slevomat obdarovává seniory v rámci projektu Ježíškova vnoučata.
Foto: Jakub Čermák (Slevomat)
jarvis_5a219244498e34d8c8fda564.jpeg
Datart je generálním partnerem projektu Ligové fotbalové asociace Videorozhodčí.
Foto: Ligová fotbalová asociace