Zaměstnáváme 97 tisíc lidí. Většina našich velkých konkurentů má tak kolem poloviny tohoto čísla.

John Cryan
Výkonný šéf Deutsche Bank naznačil, že největší německý finanční ústav může propouštět ještě ve větším měřítku, než se čeká.

 

Rusko má v současné době vůbec nejvíc obrněné a automobilové techniky na světě.

Dmitrij Bulgakov
náměstek ruského ministra obrany

 

Většina lidí chce dům, ale mnozí se smířili s tím, že si jej nekoupí. Podle zjištění je se svým bydlením spokojeno vyšší procento vlastníků domu než nájemníků. Zdá se, že stále víc lidí bude v budoucnu pociťovat těžkou frustraci.

Ian Bright
Analytik banky ING, podle jejíž studie většina Evropanů považuje vlastní dům za symbol úspěchu, ale nevěří, že si jej někdy koupí.

V dalších měsících bude nezaměstnanost dále klesat díky pokračujícímu růstu ekonomiky. Ke konci roku se však začne projevovat negativní sezonnost typická pro zimní měsíce.

David Marek
hlavní ekonom společnosti Deloitte

 

Jak mají Jemenci reagovat, když na jejich zemi padají bomby? Nemohou snad použít své vlastní zbraně? Nejprve přestaňte bombardovat vy a pak sledujte, zda Jemenci neudělají totéž.

Hasan Rúhání
Íránský prezident hájí raketový útok jemenských šíitských povstalců na letiště u saúdskoarabského Rijádu.

 

Kněz v určité chvíli při mši říká, abychom pozvedli svá srdce. Neříká 'pozvedněme své telefony a udělejme si snímek'. Ne, to je špatné.

papež František
Hlava římskokatolické církve vyzvala věřící, aby při mších nefotografovali a ponechali při ní své mobilní telefony v kapsách.