V pavilonu A2 na stánku číslo 21 najdete stánek společnosti Tente, výrobce a dodavatele pojezdových koleček, který na českém trhu působí už dvacet let.

"Vyrábíme kola a klapky pro nejrůznější obory, od nábytkářství, přes výrobce nemocničních lůžek, gastrozařízení, automotive průmysl až po těžkotonážní program," vypočítává obchodní zástupce Zdeněk Petrů a dodává, že k jejich největším odběratelům v České republice patří firmy Linet, MEVA-TEC nebo ŠKODA AUTO.

Firma Tente má téměř stoletou tradici, mateřská pobočka sídlí v Německu, kde se vyrábějí veškeré produkty. Česká pobočka sídlí v Sudoměřicích. "V našem oboru není příliš velká přímá konkurence, na trhu se sice objevují čínské výrobky, ale ty nejsou příliš kvalitní. Navíc zákazníkům nenabízíme jen prodej, ale komplexní řešení. Snažíme se přizpůsobit veškerým požadavkům zákazníka, například dokážeme dodat kolečka do provozů s vysokou teplotou," dodává Petrů. "Mezinárodního strojírenského veletrhu se účastníme každoročně, navazujeme zde nové obchodní kontakty, setkáváme se se stávajícími zákazníky."