Gürtler je šéfem představenstva Kovohutí Příbram

Michal Oktavian Gürtler (71) se stal novým předsedou představenstva firmy Kovohutě Příbram nástupnická, a.s., která se zabývá recyklací odpadu nebo výrobou produktů na bázi olova a cínu. Gürtler se narodil v Česku, žije ve Švýcarsku, kde dříve pracoval pro Alcatel Switzerland Ltd.

Kuklinca posiluje Deloitte Legal

Ján Kuklinca přichází do týmu advokátní kanceláře Ambruz & Dark Deloitte Legal. Seniorní právník se zaměřuje na právo v oblasti IT.

Frydrychová nastupuje do firmy Savills

Eva Frydrychová je novou posilou realitní společnosti Savills, kde bude správcem nemovitostí pro český a slovenský trh. Dříve pracovala pro EPG Global Property Invest.

Zonky má nového ředitele marketingu

Jakub Strýček (31) je novým marketingovým ředitelem Zonky. Do fintechové společnosti, která na přelomu srpna plánuje spustit novou kampaň, přichází z Mafry.

Žůrek přechází z Alzy do DPD

Rudolf Žůrek (41) posiluje management DPD, předního přepravce v Česku, jako nový provozní ředitel. Dříve působil v Alza.cz, kde v roli ředitele logistiky stál za vybudováním infrastruktury a veškerými logistickými inovacemi.

V čele představenstva Podravky je Vitelj

Novým předsedou představenstva společnosti Podravka − Lagris a. s., která je českým zastoupením mezinárodní potravinářské skupiny Podravka, je Marko Vitelj (32).

Valoušek jde z Ogilvy do agentury Raul

Richard Valoušek (31) nastupuje na pozici seniorního PR manažera ve sportovně marketingové agentuře Raul, která zajišťuje akce, jako je Jizerská 50 nebo Primátorky. Dříve působil v agentuře Ogilvy.