Český hokejový útočník Martin Havlát se v NHL podílel gólem a asistencí na výhře San Jose nad New Yorkem Islanders 4:3 a byl vyhlášen nejlepším hráčem pátečního zápasu. Trefili se také Patrik Eliáš a Jaromír Jágr, který zaznamenal svůj jubilejní 1000. gól v rámci NHL, KHL, českých nejvyšších soutěží a reprezentace, New Jersey ale prohrálo na ledě Floridy 3:5.

Havlát potvrdil aktuální střeleckou formu, když skóroval ve třetím z posledních čtyř zápasů. Nejprve ale v první třetině přihrál na gól Jasonu Demersovi, díky němuž se Sharks dostali do vedení 2:0. Dvaatřicetiletý útočník se pak prosadil na konci druhé třetiny střelou z mezikruží a svou sedmou trefou v sezoně zvýšil na 4:2. Islanders pak už dokázali ve třetí třetině jen snížit, Havlát si tak připsal vítězný gól.