Hokejisté Sparty vyhráli ve 21. kole extraligy na ledě Litvínova po obratu 3:2 a vedou extraligu už o osm bodů před druhým Hradcem Králové. Pražané sice prohrávali po trefách Kamila Piroše a Viktora Hübla už v šesté minutě 0:2, ale díky dvěma gólům Jaroslava Hlinky a vítěznému gólu Ivana Rachůnka z 52. minuty vyhráli desátý z posledních jedenácti zápasů. Verva v šestém zápase pod vedením nového trenéra Radima Rulíka poprvé nebodovala.

Domácí na favorita vlétli a po 84 vteřinách se ujali vedení. Piroš si od mantinelu vybruslil až před Pöpperleho a překonal jej bekhendovým blafákem. Poté se zapotil Francouz. Nejprve při střele Piskáčka od modré čáry, následně při Simonově střele švihem. Radovali se ale opět Severočeši, když po kombinaci s Jánským a Lukešem zvýšil střelou z levého křídla Hübl.